Náš příběh

ALATELIER tvoří team nejen životních partnerů, ale i kadeřníků
Aleše Jurnykla a Zdendy Graclíka.

Jak napovídají naše první písmena jmen, naleznete v Našem/Vašem ALATELIÉRU kadeřnické, trichologické, vizážistické a poradenské služby od A po Z.

Pečujeme o Vaše vlasy s největší pečlivostí, maximálním výsledkem, ve zodpovědnosti k přírodě a ekologii a prožitku SPA rituálů.

Aleš: “ Kadeřničinou se zabývám už takřka čtvrtstoletí. Na úplném začátku jsem si s mladistvým elánem a odhodlaností sobě vlastní okamžitě ujasnil, že pokud chci tohle řemeslo dělat, musím chtít být ten nejlepší. Což znamenalo se v tomto oboru neustále vzdělávat. Netrvalo to dlouho a začal jsem i já své znalosti, zkušenosti a Know-how předávat svým kolegům a tomu je tak dodnes.

Když jsem nabyl dostatek zkušeností a měl představu o principu fungování salonu, založil jsem svůj ALATELIER, který nenese jen mé jméno, ale filozofii a osobitý pohled na poskytované kadeřnické služby.

(Více o salonu najdete ve “Filozofii ALATELIERu”

Zdenda: “ Být životním partnerem takového profesionála, jako je Aleš, který člověka neustále podporuje, posouvá a motivuje být v tom, co dělá ještě lepší, mělo logický závěr- kreativní kadeřnické řemeslo, kde profesionál může uplatnit svůj smysl pro krásu, zručnost a sociální jednání s klientem, bylo přesně to, pro které jsem se rozhodl před 10 lety. Svůj kadeřnický vzor jsem nemusel hledat, stál vedle mě.”

Unikátní spojení dvou osobností a profesionálů v každém směru. Jedinečné prostředí a individuální přístup ke každému z Vás, dělá ALATELIER místo, které chce navštěvovat snad každý.

A proto naše řady se rozrostly o novou kolegyni, která má otevřené možnosti přijímat nové klienty…

Jmenuje se Hanka…

Hanka: “….

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.